.

.

B91xz женски табла шорцеви за пливање шорцеви бикини кратки шорцеви дното високи жени кои трчаат дното пливање половината за пливање бикини темно сина боја 5xl

B91xz женски табла шорцеви за пливање шорцеви бикини кратки шорцеви дното високи жени кои трчаат дното пливање половината за

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Shortsенски шорцеви за пливање за пливање, бикини, кратки шорцеви, високи жени кои трчаат дното пливање половината за пливање бикини 【Карактеристики】 Ова влечење на половината на половината цврсти шорцеви за пливање има многу секси исечоци од чипка со едноставна цврста боја. Погодно за сите врвови за пливање, елегантни и модни! . Тип на шема : Цврст. 【Дизајн】 Овие шорцеви за пливање има лента за половината. Половот е дизајниран со еластично прилагодување на половината и влечење за да ги исполни вашите повеќе барања за големина. Пакет вклучува. Пол : жени. 【Повод】 Шорцеви од табла погодни за пливање, одмор на плажа, забава за базени, сурфање, пансиони и други активности на вода. Декорација : Ништо. Повод : Дневно, базен, море. 【Големина】 8 големини достапни за вас : s -xxxxxl, ве молиме изберете ја големината на САД што ви треба . Материјал : 82% најлон, 18% спандекс. Стил : Секси, кауза. Должина на облеката : Редовно. 1 парчиња дното на пливање. Сезона : Лето. 【Материјал】 Полиестер и спандекс. Материјал за сушење. Еластичното и мазно ве тера да се чувствувате пријатно цело време во вода или на плажа. Стил : Цврста боја/печатење на морски коњи. Целосно наредени со вградено дно бикини, удобно за носење. Истегнување : Бојлег плус големина на пливање дното со еластична лента за половината нуди голема слобода на движење. Високо половината : Шорцевите за пливање даваат мала контрола на стомакот, исто така, не возете нагоре. Лесен натпревар : Лесно е да се совпаднете со сите врвови за пливање, а дизајнот на Бојлег ви дава заштита од сонце на УВ. Повод : Брзо сушење плус големина шорцеви за пливање, совршени за пливање, сурфање и интернат.

Спецификација

Избор на клиент