.

.

✪ Божиќ Свеќа Мувла Ароматерапија Свеќа Сапун Мувла Гипс МУВЛА НАПРАВИ Сам Рачно Изработени

✪ Божиќ Свеќа Мувла Ароматерапија Свеќа Сапун Мувла Гипс МУВЛА НАПРАВИ Сам Рачно Изработени

DEN 335.84
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : . сосема нов и квалитетен. Изработен од еколошки силиконски, нетоксичен, флексибилен, еднократно и издржлив. Нелепливите силиконски калапи лесно ослободуваат полимерна форма, калапи вонфор т пукнатина. Одлично за правење чоколадо, торта со фондан, чоколадо, занает со шеќер, леб, мус, желе, декорација на торта и сл. Може да се користи и за изработка на свеќи, правење сапун, проекти за изработка на глина и епоксидна смола итн. Опсег на применлива температура -40€ до 230€, микробранова печка, фрижидер и машина за миење садови безбедно. Совршено за вас и вашето семејство направете САМИ заедно. Спецификации : . Материјал : Силикон. Големина : прибл.10, 5х7, 5см/4, 13х2, 95ин. Боја : како што е прикажано слики. Изборни Стилови : 01, 02, 03, 04, 05, 06. Количина : 1 Компјутер. Забелешка : . Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. Пакетот вклучува : . 1 х Калап За Свеќи (други додатоци демо на сликата не се вклучени) Изработени од еколошки силикон, нетоксичен, флексибилен, еднократно и издржлив. Нелепливите силиконски калапи лесно ослободуваат полимерна форма, калапи вонфор т пукнатина. Одлично за правење чоколадо, торта со фондан, чоколадо, занает со шеќер, леб, мус, желе, декорација на торта и сл. Може да се користи и за изработка на свеќи, правење сапун, проекти за изработка на глина и епоксидна смола итн. Опсег на применлива температура -40€ до 230€, микробранова печка, фрижидер и машина за миење садови безбедно.

Спецификација

Избор на клиент