.

.

Машка печатена мета за смешковци со долги ракави, големини S-XL

Машка печатена мета за смешковци со долги ракави, големини S-XL

DEN 223.52
Залиха
Достапно за нарачка

Насмевка! Оваа долга ракав од Smiley World има шарени графички отпечатоци со вртење на забавни, позитивни вибрации. Силуетата со долги ракави е совршена за да се одржува удобно за време на поладното време кога ја носите соло, или едноставно слој ја оваа мета под вашата омилена качулка или јакна. Изработена во мешавина од памук со класичен екипаж, оваа маичка лесно заработува место на ротацијата. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж со контрастна лента за вратот; Контрастни графички отпечатоци од предниот и ракавот. Печатено машко месо од смешковци.

Спецификација

Избор на клиент