.

.

J'Aime Montreal Рамка за печатење во сликарство

J'Aime Montreal Рамка за печатење во сликарство

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : -Арии подготвени да висат.-Вклучува сертификат за автентичност.-Професионално врамени и монтирани.-врвот на квалитетот Giclee на архивата хартија со висока резолуција. Висока квалитетна издржлива рамка за не-волуп. -Blue/Red/Green.Product Type : -print.region : -North America.Primary Art Material : -Paper. Големина 18 "h x 12 " w x 1.5 "d -големина : -small 18 " -24 ". Големина 30 " H x 20 "W x 1.5 " d -големина : -Medium 25 "-32 ". Големина 36 "H x 24 " W x 1.5 "D -големина : -large 33 " -40 ". Големина 45 " H x 30 "W x 1.5 " d -големина : -вертирана 41 " and above. Dimensions : Size 18" H x 12" W x 1.5" D -Overall Height - Top to Bottom : -18". Size 18" H x 12" W x 1.5" D - Севкупна ширина -од страна на страна : -12 ". Големина 18 " H x 12 "W x 1,5 " D -Depthoer Depth -предна до грб : -1.5 ". Големина 18 " H x 12 "W W X 1,5 "D -Overal Тежина на производот : -5 bs. Големина 24 "H x 16 " W x 1.5 "D -Overal Height -од горе до дно : -24 ". Големина 24 "H x 16 " MAAX6722 Карактеристики пристигнуваат подготвени за виси. Вклучува сертификат за автентичност Професионално врамени и монтирани. Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. Високо квалитетен издржлив не-воен Framesubject : Градови и земји. Боја : Сина/црвена/зелена. Тип на производ : Печати. Регион : Северна Америка. Примарен уметнички материјал : хартија. Големина (18 "H x 12" W x 1,5 "D) : мали 18" -24 ". Големина (30" H x 20 "W x 1.5" D) : Среден 25 "-32". Големина (36 "H x 24" W x 1,5 "D) : Голем 33" -40 ". Големина (45" H x 30 "W x 1.5" D) : Преголема 41 "и погоре. Димензии големина 18" H x 12 "W x 1,5" d целокупна висина - од горе до дно : 18 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 12". Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 24" H x 16 "W x 1,5" D целосна висина - од горе до дно : 24 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 16". Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Големина 30 "H x 20" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 30". Севкупна ширина - од страна на страна : 20 ". Севкупна тежина на производот : 7 bs. Големина 36" H x 24 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 36 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 24". Севкупна тежина на производот : 8 фунти.

Спецификација

Избор на клиент