.

.

Замена RH Cam Phaser компатибилен со 2002 година- Хонда Цивил 2002 година- Хонда ЦР-В продаден индивидуално

Замена RH Cam Phaser компатибилен со 2002 година- Хонда Цивил 2002 година- Хонда ЦР-В продаден индивидуално

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Специфит на производот : Директен тип на фитмамент : Директна замена Продадена Продадена : Продадена индивидуално, број : 14310 RBC0033 Inter Change Дел Број : 14310 RBC003 Warranty : 1-годишна неограничена гарант за изработка од врвни квалитетни компоненти, ова е вашата најдобра опција и ефтино замена за вашата обнова, Поправка и Одржување потреби-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. CR-V SE 4-врата, спортска алатка2002-2006 CR-V (подмодел : EX, LX) 4-врата, спортска алатка го заменува OE број : 14310 RBC003. Број на размена на дел : 14310 RBC003.

Спецификација

Избор на клиент