.

.

Бвгфсане Женски Меур За Кревање Колкови Фитнес За Вежбање Трчање Јога Панталони Со Висок Струк

Бвгфсане Женски Меур За Кревање Колкови Фитнес За Вежбање Трчање Јога Панталони Со Висок Струк

DEN 223.84
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена. Женска Вежба За Кревање Колкови Со Меурчиња Фитнес Трчање Јога Панталони Со Висок Струк 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за Вашата Теретана 2.Тесниот дизајн ви овозможува да вежбате поудобно 3.Модниот дизајн прави да изгледате поладно, 4.Овој Дизајн Јога Хеланки и ќе ви го украде срцето! Шик и удобен, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен врв! 5.Одлично За Спорт,Јога, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет, Fall Пол : Женски Повод : Секојдневен, Материјал За Теретана : Полиестерски Спандекс Тип На Шема : Чист Стил На боја : Секојдневна, Секси Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Length S60cm/23.62"84cm/33.07"85cm/33.46"M64cm/25.20"88cm/34.65"86cm/33.86"L68cm/26.77"92cm/36.22"87cm/34.25"XL72cm/28.35"96cm/37.80"88cm/34.65"XXL76cm/29.92"100cm/39.37"89cm/35.04"Size : SWaist : 60cm/23.62"Hip : 84cm/33.07"Должина На Панталоните : 85см/33,46"Големина : Мваист : 64см/25,20"Колк : 88см/34,65"Должина На Панталоните : 86см/33,86"Големина : Лваист : 68см/26,77"Колк : 92см/36,22"Должина На Панталоните : 87см/34,25"Големина : XLWaist : 72см/28.35"колк : 96см/37.80"должина на панталони : 88см/34.65"големина : xxlwaist : 76см/29.92"колк : 100см/39.37"должина на панталони : 89см/35.04" јога панталони. Сезона : Лето, Пролет, Fall. 3.Модниот Дизајн Прави Да Изгледате Поладно,. Материјал : Полиестерски Спандекс. Тип На Шема : Боја. Што Добивате : 1пц Женски панталони. Јога Панталони Висока Должина За Жени Џебови Женски Јога Панталони Висока Должина Клин Јога Панталони Идеологија Јога Панталони Ситни Јога Фустан Панталони За Жени Плус Големина Женски Јога Панталони Широка Нога Широка Нога Јога Панталони Со Странични Ленти Фустан Јога Панталони со.

Спецификација

Избор на клиент