.

.

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 2000-Нисан Xterra Пред Диск Сопирачка Рампа И Хардвер Комплет

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 2000-Нисан Xterra Пред Диск Сопирачка Рампа И Хардвер Комплет

DEN 2675.20
Залиха
Достапно за нарачка

2000-2004 Нисан Xterra Пред Диск Сопирачка Рампа И Хардвер Комплет (SE / XE)ОДГОВАРА : 2000 - 2004 Xterra SE V6 3.3 L Автоматски 4-Врата SUV2000 - 2003 Xterra SE V6 3.3 L Прирачник 4-Врата SUV2000 - 2004 Xterra XE L4 2.4 L Автоматски 4-Врата Suvnotesoe Ceramicz17 Серија = 16 Серија Еволуција Влошки; W/ХАРДВЕР КОМПЛЕТ ВКЛУЧЕНЗ17 ЕВОЛУЦИЈА plusfits години : 2000 2001 2002 2003 2004fits МОТОРИ : GO-делови доживотна гаранција. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара. Одговара Изберете : 2000-2004 НИСАН XTERRA и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Спецификација

Избор на клиент