.

.

Женски јога панталони атлетски панталони модни обични жени распон жени со високи половини широки панталони за нозе јога панталони долги панталони црвени с

Женски јога панталони атлетски панталони модни обични жени распон жени со високи половини широки панталони за нозе јога панталони

DEN 335.52
Залиха
Достапно за нарачка

Панталони со јога ухуја каприс за жени атлетски хеланки за жени модни обични жени распон жени со високи половини широки панталони за нозе Јога панталони долги панталони црвени и високи диетални дизајн : хеланки со високи половини можат добро да го контролираат вашиот абдомен и можат совршено да го соберат вашето тело, обликувајќи го совршено, обликувајќи го совршеното совршено, обликувајќи го совршено совршено Крива на телото . Висококвалитетна ткаенина : мека и пријателска за кожата, намалување на триењето на кожата; Издржлив материјал, може да биде вежба со висок интензитет . Супер истегнување : ултра-протеч одговара што тенок и е во согласност со секоја поза, движење и контура . Моден дизајн : Лесно се совпаѓа со која било јакна, фустани. Применливи прилики : Овие хеланки се погодни за секоја сезона и за секоја активност. Покрај јогата, вежбање, салата, пилатес или Cross Fit, овие панталони за слабеење можат да се носат додека се шетаат низ куќата, да купуваат или да водат активен животен стил.

Спецификација

Избор на клиент