.

.

Женски Костими За Капење Дигитална Плажа За Бикини Со Висок Струк Голем Комплет Отпечаток На Суспендиран Сплит С Танкини Комплет Покривки За Костими За Капење Жен?

Женски Костими За Капење Дигитална Плажа За Бикини Со Висок Струк Голем Комплет Отпечаток На Суспендиран Сплит С Танкини Комплет

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Изработен е од материјали,чувство На Мека рака, на вашата кожа. Сезона : Лето. Материјал : 82%Полиестер, 12% Спандекс. Пол : Жени. Стил : Каузална. Тип на шема : Блескаво и Шарено Печатење. Пакетот вклучува : 2 ПАРЧИЊА Костими за Капење. Стил На Ракав : Без Ракави. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!! Користете слична облека за да ја споредите со големината. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Повод : Секојдневно, Базен Море. Должина На Облека : Редовна. Точка спецификацијаза на големина : . Големина : С Под Биста : 70см/27.56" Половината : 70см/27.56" : 76см/29.92"Големина : М Под Биста : 74см/29.13" Половината : 74см/29.13" : 80см/31.50"Големина : Л Под Биста : 78см/30.71" Половината : 78см/30.71" : 84см/33.07"големина : xl под биста : 82cm/32.28" половината : 82cm/32.28" : 88cm/34.65"големина : xxl под биста : 86cm/33.86" половината : 86cm/33.86" : 92cm/36.22" пакет вклучуваат : 2 компјутер Костими за капење. Стилскиот И Моден Дизајн Ве Прават Попривлечни. Повод : Секојдневно, Базен Море. Материјал : 82%Полиестер, 12% Спандекс. ЗАБЕЛЕШКА : Ве Молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите пред вас !!! Користете Слична Облека За Да Ја Споредите Со Големината. костими за капење за жени контрола на стомакот долг ракав. бикини долна облека за жени. костим за капење покрие фустан. костим за капење за жени со шорцеви.

Спецификација

Избор на клиент