.

.

Велигденска страница со јагне Креирај книга за налепници за лице, разнобој на хартија од хартија

Велигденска страница со јагне Креирај книга за налепници за лице, разнобој на хартија од хартија

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

Малите уметници сакаат да создадат забавни лица со велигденските мини налепници на ликот на Бендон! Со над 150 налепници што можат да се репозиционираат, децата можат да направат ликови кои се глупо, слатко, раскошно и сè што е помеѓу. Секоја од 24-те страници на забавни одлики за создавање на лице-лице, за да ги украсите. Исто така, постојат 6 страници на налепници со велигденски теми за да ги украсат! Книгите за лице на налепници на Бендон ја охрабруваат отворената игра налепница што му овозможува на креативната игра на вашето дете да заземе централна фаза. Ова е официјален производ на Бендон кој е идеален за деца на возраст од 3 години и постари. Оваа книга за налепници мери висока 5 "широка x 7 ". Вклучува целосни страници за лице во боја и над 150 налепници. Преносна големина е одлична за патување и забава во движење. Отворена игра налепници им дозволува на креативната игра на вашето дете да заземе централна фаза.

Спецификација

Избор на клиент