.

.

Мал корпа за складирање на Ерик Карл, гасеница

Мал корпа за складирање на Ерик Карл, гасеница

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Не дозволувајте играчки и книги да ја натрупаат спалната соба или игротеката на вашето дете. Нека светот на отпадоците за складирање на Ерик Карл се држи на сите видови играчки, книги, игри, ќебиња, па дури и чевли, додека додава забавен пресврт на вашиот декор. Мерење на 15 инчи, корпата е наменета за деца 0+. Ерик Карл Мал корпа за складирање, Caterpillar : Не дозволувајте играчки и книги да ја натрупаат спалната соба или игротеката на вашето дете. Додава забавен пресврт на вашиот декор. Одличен подарок за секое дете.

Спецификација

Избор на клиент