.

.

Изолација На Звучници Нозе Рампа, Аудио Нозе Рампа, Анти Вибрации Секојдневна Употреба ЗА Хифи Плеер

Изолација На Звучници Нозе Рампа, Аудио Нозе Рампа, Анти Вибрации Секојдневна Употреба ЗА Хифи Плеер

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Изолација На Звучници Нозе Рампа, Аудио Нозе Рампа, Анти Вибрации Секојдневна Употреба За Hifi Плеери Спецификација : Карактеристики : r 1. Изработени од алуминиумска легура, издржливи, не се лесни за избледување и оксидирање.р 2. Висококвалитетна позлатена површина, убава и не е лесна за гребење.р 3. Долната страна е обезбедена со амортизер и гума против лизгање.р 4. Гумениот прстен за амортизација е отстранлив.р 5. Метод на инсталација : може да се инсталира од внатрешноста на шасијата, или може да се инсталира од надворешната страна на шасијата со завртки за самопреслушување (за дрвени материјали, завртките за самопреслушување треба да бидат самостојни), или може да се користи двострано лепило (купено од клиенти). r r Спецификација : r Боја : црна, сребрена, златна (опционално) R Материјал : Алуминиумска легура r површинска обработка : Анодизираното минирање не избледува r Дијаметар : 50mm / 2.0 воr Висока : 15mm / 0.6 воr дијаметар на дупката За Завртки : 4,5 mm / 0,2 Во R Тежина : прибл. 73g r r Пакет Листа : r 1 x Нозете Рампаr Изработени Од алуминиумска легура, издржливи, не се лесни за бледнеење и оксидирање. Високо квалитетен позлатен убав и не е лесен за гребење. Долната страна е обезбедена со гума против лизгање. Гумата за амортизација е одвојлива. Метод на инсталација : може да се инсталира од внатрешноста на шасијата, или може да се инсталира од надворешната страна на шасијата со завртки за самопреслушување (за дрвени материјали, завртките за самопреслушување треба да бидат самостојни), или двострано лепило може.

Спецификација

Избор на клиент