.

.

Слушај Ветер Детски Шорцеви Сет, Еднобојни Летачки Ракави Рафтови Со Еластични Шорцеви за Појас

Слушај Ветер Детски Шорцеви Сет, Еднобојни Летачки Ракави Рафтови Со Еластични Шорцеви за Појас

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Комплет Шорцеви За Новороденчиња, Еднобојни Врвови Со Возбудливи Рабови со Еластични Шорцеви за Појас. Големина(см)tttttttttt t. 70t Bust : t48пресврт : t38 Ttops Должина : t28 Tpants Должина : t20t Age : t0 - 3 Месеци. 80t Bust : t50пресврт : t40 Ttops Должина : t30 Tpants Должина : t21t Age : t3-6 Месеци. 90t Bust : t52пресврт : t42 Ttops Должина : t32 Tpants Должина : t22t Age : t6 - 12 Месеци. 100t Bust : t54пресврт : t44 Ttops Должина : t34 Tpants Должина : t23t Age : t12 - 18 Месеци. Големина (инчи)tttttttttt. 70t Bust : t18, 90 пресврт : t14, 96 Ttops Должина : t11, 02 Tpants Должина : t7, 87 t Age : t0 - 3 Месеци. 80t Bust : t19, 69 пресврт : t15, 75 Ttops Должина : t11, 81 Tpants Должина : t8, 27 таг : t3-6 Месеци. 90t Bust : t20, 47 пресврт : t16, 54 Ttops Должина : t12, 60 Tpants Должина : t8, 66 t Age : t6 - 12 Месеци. 100t Bust : t21, 26 пресврт : t17, 32 Ttops Должина : t13, 39 Tpants Должина : t9, 06 таге : t12 - 18 Месеци. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлики според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Забележете дека малите разлики во бојата треба да бидат прифатливи поради светлината и екранот. Фала. Спецификации : . Пол : доенче. Материјал : Памук. Карактеристика : Цврста боја. Ракав : Краток ракав. Боја : Розова/Жолта. Содржина На Пакетот : . 1*Врвови. 1*Шорцеви. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетен памук. Новороденче девојка летни тимови, пријателски, не-иритирачки за кожата, лесни и удобни. Карактеристика : Секојдневна и симпатична облека за летни шорцеви за новороденчиња, прекрасни врвови со летечки ракави со цврста боја со еластични кратки панталони. Повод : комплетот шорцеви за бебиња погоден за лето, секојдневно, секојдневно, игротека, на отворено, погоден и за роденденска забава, фотосесија итн. Големина : летна облека за новороденчиња од 2 парчиња погодна за 0-3 М/3-6 М/6-12 М/12-18 М новороденче мали девојчиња. Направете го вашето бебе повеќе блескаво и добијте повеќе комплименти. Подарок : симпатичниот дводелен костум е многу симпатичен и симпатичен, погоден како подарок за вашата мала принцеза и подарокот за бебиња на вашиот добар пријател, добар за подарок за новороденче, подарок за роденден.

Спецификација

Избор на клиент