.

.

OAVQHLG3B Женски Тенкови Врвови Летни Врвови За Жени Секојдневен Печатен Елек V Вратот Блуза Трегери Врвови

OAVQHLG3B Женски Тенкови Врвови Летни Врвови За Жени Секојдневен Печатен Елек V Вратот Блуза Трегери Врвови

DEN 263.52
Залиха
Достапно за нарачка

OAVQHLG3 B Женски Резервоар Блузи Летни Врвови За Жени Секојдневен Печатен Елек V Вратот Блуза Трегери Tops Women Мода Печатени Елек V Вратот Блуза Трегери Врвови ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење, Нов Изглед. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони. Пол : Жени. Повод : Дома, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,Моден. Должина На Ракавот : Без Ракави. Јака : V Вратот. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Жени Врвови. Големина Големина. Сад Велика БРИТАНИЈА Еу Должина На Бистата Л Големи 8 12 38 100см/39.37 "68см/26.77" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Должина : 68см/26.77" Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43 "Должина : 64см/25.20". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 95см/37.40 "Должина : 66см/25.98". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Должина : 68см/26.77". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/160.63 "Должина : 70см/27.56". Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116cm/45.67 "Должина : 72cm/28.35".

Спецификација

Избор на клиент