.

.

Детски Момчиња Облека Постави Бебе Девојки Baby Цврст Памук Долг Ракав Долги Панталони Ромпер Боди Постави Облека За 12 Месеци

Детски Момчиња Облека Постави Бебе Девојки Baby Цврст Памук Долг Ракав Долги Панталони Ромпер Боди Постави Облека За 12 Месеци

DEN 271.84
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 66 Препорачана Возраст : 0-6 Месеци Биста : 45см/17,72" Врвови Должина : 40см/15,75" Должина На Панталони : 40см/15,75" Големина : 73 Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Биста : 48см/18,90" Врвови Должина : 43см/16,93" Должина На Панталони : 44см/17,32" Големина : 80 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Биста : 51см/20.08" врвови должина : 46см/18.11" должина на панталони : 48см/18.90" Големина : 90 препорачана возраст : 18-24 месеци Биста : 54см/21.26" врвови должина : 49см/19.29" должина на панталони : 52см/20.47" облека за момчиња 2 парче Облека Момче Атлетски Шорцеви Облека Роденден Облека момче Облека Облека Постави Господин облека момче облека за мало Момче бебе облека поставува ноќта на вештерките облека за момчиња деца. Дете Бебе Момче Костум Цвет Фустан Кошула+Шорцеви Летни Тимови Облека Бебе Момчиња Облека Сетови. карактеристики на облека за момчиња : Опуштено вклопување; кратки ракави на екипажот врвни Опуштени еластични детски панталони со појас. Материјал : Памук.Дише И Растегливо За Носење, Меко и Удобно. Погоден За Секојдневно Секојдневно Носење, Активност На Отворено, Облека За Фотографија, Семеен Собир, Фестивал И Роденденски Подарок И Др.

Спецификација

Избор на клиент