.

.

Пренослив Ранец За Носач На Хрчаци Дише Кул Sugar Шеќер Едрилица Излез Кафез Заморче

Пренослив Ранец За Носач На Хрчаци Дише Кул Sugar Шеќер Едрилица Излез Кафез Заморче

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Пренослив Ранец За Носач На Хрчаци Дише Кул Sugar Шеќер Едрилица Излез Кафез Заморче Стаорец Миленичиња Патна Торба|. Драги пријатели, ве молиме погледнете ја големината пред да купите за да избегнете производот не е погоден за вашето мало милениче. Опис На Производот. Големина : . Дијаметар на дното : 14см/5,5 инчи; Висина : 14см/5,5 инчи. Ве молиме дозволете рачно мерење на грешка од 1-3см/0,4-1,2 инчи. Пакетот вклучува : Торба за Излегување миленичиња*1. Внимание : Поради различните бои на екранот на компјутерот, вистинската боја на проектот може да биде малку поинаква од горната слика, ви благодариме за разбирањето. Пренослив Ранец За Носач На Хрчаци Дише Кул Sugar Шеќер Едрилица Излегување Кафез Заморче.

Спецификација

Избор на клиент