.

.

ЛУКС® Женски Флексибилен Бриџхемптон Подигање

ЛУКС® Женски Флексибилен Бриџхемптон Подигање

DEN 560.00
Залиха
Достапно за нарачка

Добредојдовте зимско време во удобноста На Женските Флексибилни Чизми на Мук ЛУКС®. Овие чизми обложени со вештачко крзно со средна висина нудат сериозна удобност во стилот на горниот сладок јорган и влошки од мемориска пена. Избришете со влажна крпа. Не избелувајте. Сува Рамна. -100% Полиестер Нога Вратило -100% Крава Велур Вамп -100% Полиестер Вештачко Крзно Поставата -100% Гума Единствен-Меморија Пена Влошка - Сад Женски Големини 6-11 - Повеќе Опции Боја Повлечете на мук лукс® Ултра мека Мук Лукс® Поставата. Суптилна Ватиран Текстура . Влошка од мемориска пена за целодневна удобност.

Спецификација

Избор на клиент