.

.

Пијанпианци Микробранови Контејнери За Храна Замрзнувач За Леб Контејнер За Контејнер За Брашно Херметички Виси Мала Торба За Бо Фрижидер Странична Врата За Скла?

Пијанпианци Микробранови Контејнери За Храна Замрзнувач За Леб Контејнер За Контејнер За Брашно Херметички Виси Мала Торба За

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Производ за Складирање вклучува : Големина : 8 Х 5,2 Х 3,4 см висококвалитетна структура-изработена од издржлив МАТЕРИЈАЛ ЗА СТОМАЧНИ и преклопливи-Вградените странични рачки што лесно се држат го олеснуваат транспортот од до друг. Овие кутии за складирање се за храна оставата, чајната кујна и кујна организација. Овие проѕирни кутии за складирање што се редат се за секаде во вашиот дом.опција за складирање-овие канти со мал капацитет се за создавање чист и уреден фрижидер или кујна. за складирање кујна, оставата, чајната кујна, складирање фрижидер, како и кабинети за складирање храна или кабинети за складирање. Овие организатори за складирање можете да ги користите насекаде во вашиот дом.Функционалност и разноврсност-лесно наредете ги овие канти една врз друга или ставете ги рамо до рамо. Стапалата можат уредно да натрупаат повеќе од една кутија за складирање без да се префрлат. Овие мултифункционални кутии за складирање може да се користат во секоја просторија во семејството-можете да ги користите за да држите мали нешта како што се полици за книги, вреќи, зачини, клипови за хартија итн. Опција за складирање-овие Канти со Мал капацитет Се За Создавање Чист И Уреден Фрижидер или Кујна. За Складирање Кујна, Оставата, Чајната Кујна, Складирање Фрижидер, Како И Кабинети За Складирање Храна Или Кабинети За Складирање. Овие Организатори За Складирање Можете Да Ги Користите Насекаде Во Вашиот Дом. Висококвалитетна Структура-изработена Од Издржлив АБС Материјал. Преносливите И Преклопливи Вградени Странични Рачки Што Лесно се држат Го Олеснуваат Транспортот Од До Друг. Овие Кутии За Складирање Се За Храна Оставата, Чајната Кујна И Кујна Организација. Овие Проѕирни Кутии За Складирање Што Се Редат Се За Секаде Во Вашиот Дом. Кутија За Складирање. Големина : 8 Х 5,2 Х 3,4 См.

Спецификација

Избор на клиент