.

.

Дизајн на „Темно сини силуети на дрвја со ликвидација на реката“ езерото, печатење на природно бор дрво

Дизајн на „Темно сини силуети на дрвја со ликвидација на реката“ езерото, печатење на природно бор дрво

DEN 479.84
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа оригинална пејзажи дрвена уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . детали за детали за дрвенести површини малку низ боите на дизајнот, додавајќи на автентичен лик од дрво на вашите уметнички дела . Ликовната уметност на езерото е директно отпечатена на дрво користејќи супериорен квалитет 6 бои УВ мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : хоризонтална. - Предмет : пејзажи Тип : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : Езерото куќа. - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : Сина 100% рачно изработена во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.

Спецификација

Избор на клиент