.

.

Мерач На Притисок Исполнет Со Течност ПСИ, 2-1 2 Лице, Партно Џонсстефенс

Мерач На Притисок Исполнет Со Течност ПСИ, 2-1 2 Лице, Партно Џонсстефенс

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

0 - 300psiq Исполнет Со Мерач На Печатот Единечен, 300 Psi Течен Мерач На Притисок, 2-1/2 "Лице Дел Број J40557, Од Опеѕонс Стивенс, Притисок 300 PSI 2-1/2", Водовод, Misc. Водовод Специјалитети Мерачи На Притисок Мерачи.

Спецификација

Избор на клиент