.

.

wiweurtly женски есенски пуловер со цврста боја куп јака врвна кошула со долги ракави шифон копче преголем фустан кошули жени

wiweurtly женски есенски пуловер со цврста боја куп јака врвна кошула со долги ракави шифон копче преголем фустан кошули жени

DEN 345.44
Залиха
Достапно за нарачка

Женска есенска цврста боја пуловер куп јака врвот маица долг ракав. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 250гр. големина На Пакетот : 36х29х1цм, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.)Женски Кошули со Копчиња шифон Женски Канцелариски Кошули Блузи Со Целосна Фигу Женска Облека Работна Кошула Жени Обични Женски Врвови Со Долг Врат Плус табела со Големини : . Големина : С САД : 2 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 32 Биста : 162см/63.78" Рамо до ракав : 63см/24.80" Должина : 74см/29.13"Големина : М САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 БИСТА : 167см/65.75" Рамо до ракав : 64см/25.20" Должина : 75см/29.53"Големина : Л велика БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 172cm/67.72" рамо до ракав : 65cm/25.59" должина : 76cm/29.92"големина : xl сад : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 биста : 177cm/69.69" рамо До Ракав : 66cm/25.98" должина : 77cm/30.31"големина : xxl САД : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 182см/71.65" рамо до ракав : 67см/26.38" должина : 78см/30.71" дизајн : спарете го СО ДИЈАМАНТСКИ КАПЧИЊА ЗА ШИЕЊЕ ДОЛГИ РАКАВИ, Што е многу убаво и модерно. Врвот Ве Прави Модерен, Модерен, Шармантен, Елегантен, Убав и Удобен Женски Кардиган, Кој Ви Овозможува Да Уживате Во Топлина и Удобност Додека Го Задржувате Чувството на Префинетост. Модните Џемпери Се Идеални За Фотографирање. Погоден За Секоја Возраст. Појавување : Можете Лесно Со Тесни Панталони, Фармерки и Панталони, Предниот Дел На Врвот Во Тесни Фармерки или Тексас Шорцеви и Со Кратки Чизми и Чевли со Високи потпетици за Да Создадете Модерен Изглед за вас.

Спецификација

Избор на клиент