.

.

Трговска марка ликовна уметност „штала був II“ платно уметност од студиото МекНил

Трговска марка ликовна уметност „штала був II“ платно уметност од студиото МекНил

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Уметник : Студијата Macneil Studio Subject : Animals Tyle : Modern & Modern и современа проповед Тип : Галерија обвиткано платно Арт. Создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Студиото МекНил „Барн був“ платно уметност.

Спецификација

Избор на клиент