.

.

Семејни Соодветни Облеки Комплети За Пижами За Деца Тато Мајки Цврсти Пижами Со Долги Ракави И Панталони

Семејни Соодветни Облеки Комплети За Пижами За Деца Тато Мајки Цврсти Пижами Со Долги Ракави И Панталони

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа облека за спиење е изработена од висококвалитетен полиестерски материјал за дишење и удобно искуство при носење, погоден за пролет иumn. Спецификации. Материјал : Полиестер. Сезона : Пролет, Aut. Дизајн На Шема : Цврста Боја. Стил : Мода, Едноставна. Табела со големина : (см/инч). Стилот на таткото : . Големина - Биста - - - - Врвови Должина - - - - - - Должина На Панталони . М102/40.1671/27.95-105/41.34. Л107/42.1372.5/28.54-107/42.13. ХЛ-112/44.0974/29.13-109/42.91. ХХЛ117/46.0675/29.53-111/43.70. Стил на мајката : . Големина - Биста - - - - Врвови Должина - - - - - - Должина На Панталони . На95/37.40-63/24.80-102/40.16. М99/38.98-64/25.20-103/40.55. Л103/40.5565/25.59-104/40.94. ХЛ-107/42.1366/25.98-105/41.34 . Детски Стил : . Големина - -Биста- - - - Врвови Должина - - - - - Должина на Панталони. 8059/23.23-35/13.7843/16.93 т т . 9062/24.41-38/14.9646/18.11 т . 10065/25.59-41/16.1451/20.08т . 11070/27.56 43/16.9356/22.05. 12073/28.74 46/18.1161/24.02т т. 13076/29.92 49/19.2966/25.98. 14079/31.10-52/20.4771/27.95 . 15082/32.28-55/21.6576/29.92. Забелешка : . 1. Сите димензии се мерат рачно, може да има отстапувања од 2-3 см; . 2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирање!. Содржина На Пакетот. 1 х Стил Облека За Спиење На Таткото . Или. 1 х Облека За Спиење Во Стилот На Мајката . Или . 1 х Детска Облека За Спиење. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Обезбедување квалитет : Изработен од висококвалитетен полиестерски материјал за дишење и удобно искуство при носење, здрав и безбеден за кожата. Дизајн Во Стилот на слободно Време : еднобојната боја со стил со едно гради додава чувство на мода и уникатност на пижамите, извонредната изработка ја гарантира неговата практичност. Облека За спиење со ревер : дизајнот на облеката за спиење со ревер е класичен и привлечен, а во исто време не ги ограничува деловите од телото. Облека родител-дете : можете да изберете соодветен стил според возраста на вашето дете, за да го направите домашниот живот поудобен и пријатен. Креативен Подарок : оваа облека за одмор може да се даде и како посебен подарок за вашето семејство на роденден или други празници.

Спецификација

Избор на клиент