.

.

Инктастична Поларна Мечка Мојата Саба Ме Сака Во Дедо Мраз Шапка Со Снегулки Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастична Поларна Мечка Мојата Саба Ме Сака Во Дедо Мраз Шапка Со Снегулки Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 303.84
Залиха
Достапно за нарачка

Одбележете го првиот Божиќ на вашиот Внук или внука со нашата симпатична Поларна Мечка Мојата Саба Ме Сака Во Дедо Мраз Шапка Со Снегулки Мало Маица. Симпатична божиќна најава за бременост! Инктастична Поларна Мечка Мојата Саба Ме Сака Во Дедо Мраз Шапка Со Снегулки Мало Дете Краток Ракав Маица Унисекс Mauve 3 T. Совршен За празнични забави и прослави!. Идеален туш за бебиња подарок за вашата ќерка или снаа!. Симпатична божиќна најава за бременост!. Одбележете го првиот Божиќ на вашиот Внук или внука со нашата симпатична Поларна Мечка Мојата Саба Ме Сака Во Дедо Мраз Шапка Со Снегулки Мало Маица. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. дедо хебрејски животински снег среќни среќни празници 1 подарок дете предучилишна детска облека облека.

Спецификација

Избор на клиент