.

.

Хунпа Жените Мода Плус Големина Градник Интимни Удобно Дише Долна Облека

Хунпа Жените Мода Плус Големина Градник Интимни Удобно Дише Долна Облека

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Велика Британија Големина : 36 Чаша : Б/Ц Велика Британија Големина : 38 Чаша : Б/Ц Велика Британија Големина : 40 Чаша : Б / Ц Велика Британија Големина : 42 Чаша : Б / Ц Велика Британија Големина : 44 Чаша : Б / Ц Жени Големи Димензии Едноделен Градник Секојдневна Долна Облека Со Цврста Боја Тенок Градник Карактеристики : 1. Опуштен статус со појас со висока еластичност. 2.Ултра мазно чувство, секое убаво разгледување на дизајнот, само за вас. 3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, не само неповторливо секси. 4.Ве прават супер секси и заводливи. 5.Служат како ноќна облека и исто така стимулативен секс комплет за сексуален живот на парови информации За Производот : Пол : Жени Прилика : Секси Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен, Секси Како Да се мие : Рачно Миење Ладно што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Долна Облека Велика Британија Големина Чаша 40 Б / Ц Велика Британија Големина : 40 Чаша : Б / Ц Стилскиот И модниот дизајн ве прават попривлечни. Удобно Дише. Бралет, склекови,.

Спецификација

Избор на клиент