.

.

Interness Home Fairendale Three Light Vanity во четкан никел

Interness Home Fairendale Three Light Vanity во четкан никел

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Вескот за важност на домот е привлечна суета светлина во која има елегантна правоаголна метална wallидна монтажа и чиста стаклена сенка за да обезбеди светла светлина каде што најмногу ви треба. Овој челичен изработен бања со бања овозможува инсталација и во позиција нагоре и надолу, изборот е ваш. Тоа е четкано никел финиш и модерен дизајн е достапен во 4 различни големини, овозможувајќи ви да ја дадете вашата соба совршен сјај. Оваа лесна тела доаѓа со сеопфатни упатства и прирачник за смена на проблеми што го олеснува инсталирањето во ниеден момент! Оваа четкана никелска тела со чисто стакло е компатибилна со прекинувачот за затемнување (не е вклучен), овозможувајќи ви да ја прилагодите светлината за да ги собере вашите потреби . Оваа тела за светло за очи е оценето со влажно и совршено за оние простори со висока мустаст. Донесете модерен стил и убаво осветлување во вашиот дом . Овој натпревар користи E26/средна (стандардна) светилки (не е вклучена). Производителот препорачува да не надминува 60 W.

Спецификација

Избор на клиент