.

.

Божиќна Снежна Мечка Црн Графички Дуксер За Вратот На Екипажот-Дизајн На Луѓе

Божиќна Снежна Мечка Црн Графички Дуксер За Вратот На Екипажот-Дизајн На Луѓе

DEN 233.44
Залиха
Достапно за нарачка

[Божиќна Серија]. Божиќна Снежна Мечка Отпечатена Во Сад. Удобно 80/20 Прстен Откачи Памук / Полиестер Екипажот Дуксер. Машина За Перење. Печатени Со Еколошки Мастила. Модерен Дуксер За Вратот На Екипажот.

Спецификација

Избор на клиент