.

.

Xmarks Женски Резервоар За Мајчинство Фустан Лента Боја Блок Должина На Коленото Без Ракави Облека За Бременост За Бебешки Туш Небесно Сина С-2XL

Xmarks Женски Резервоар За Мајчинство Фустан Лента Боја Блок Должина На Коленото Без Ракави Облека За Бременост За Бебешки Туш

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Категорија на производи : Тип На Јака За Породилен Фустан : Должина На Ракавот Со Тркалезен Врат : Име На Ткаенина Без Ракави : Плетена Главна Ткаенина Состав : Полиестер (полиестер) Шема : Должина На Здолниште Со Пруги : Средна Боја На Здолниште : Бела, Жолта, Светло Сина, Темносина, Розова Големина : С, М, Л, XL, 2xl Тип На Здолниште : Тип На Стил На Здолниште : Удобно Секојдневно Отворање На Доењето : Нонезизирај- -Должина Биста Waistline S89cm(35.04")91cm(35.83")85cm(33.46") M-90cm(35.43")96cm(37.80")90cm(35.43") L91cm(35.83")101cm(39.76")95cm(37.40") XL92cm(36.22") 106cm(41.73")100cm(39.37")2 XL-93cm(36.61")111cm(43.70")105cm(41.34") Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. ●СОВРШЕН ИЗГЛЕД●Совршено течен породилен фустан без ракави, класичен елегантен едноставен стил со тркалезен врат до колена. Тоа не прави чуден изглед на задникот за бременост. ®МЕКО И УДОБНО●Тркалезен врат, без ракави, блок во боја, висок струк. Ткаенината е супер мека и удобна. Дајте ви го стилот и удобноста што ви се потребни во сите фази од бременоста. ●БОГАТ ПРОСТОР ЗА РАСТ●овој фустан за бременост дизајниран со линија не само што му овозможува на вашиот стомак да има богат простор за раст, туку и одличен за криење на стомакот по породувањето.

Спецификација

Избор на клиент