.

.

Денот на в Valentубените бебе девојчиња и девојки за деца со долги ракави со долги ракави, хеланки и здолниште на туту, сет на облека со 3 парчиња

Денот на в Valentубените бебе девојчиња и девојки за деца со долги ракави со долги ракави, хеланки и здолниште на туту, сет

DEN 303.84
Залиха
Достапно за нарачка

Тоа е сладок ден на в Valentубените со симпатичен сет со три парчиња. Семејството и пријателите ќе се в inубуваат во неа одново со оваа мета, хеланки и туту поставени за мала Мис Валентин. Достапно во големини 12м до 5Т. Исклучиво на и. Облеката со 3 парчиња вклучува : маица; здолниште и хеланки. Маица : екипаж; долги ракави; Детали за графички принт. Здолниште : еластична половината со лак акцент; преклопување на мрежи со отпечатоци од срце. Легави : Еластична половината; печатење на сите. Маица : 60% памук/40% полиестер; Здолниште : 100% полиестер; ХЕЛГИ : 95% памук/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Облека со 3 парчиња на Денот на вineубените за девојчиња за девојчиња и девојчиња за деца.

Спецификација

Избор на клиент