.

.

Дики Лп Индустриски Карго Панталони-Пустински Песок-Нехемед-34В

Дики Лп Индустриски Карго Панталони-Пустински Песок-Нехемед-34В

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

7.75 мл./yd2, 65/35 полиестер/Памук Twillwillwing Отпорни На Дамки Ослободување staydark® finishmetal tack копче затворањеплатени товарни џебови со скриени snapswelt задни џебови папка сет, 1.5" појасиндустриски Алишта, Домашно Перењепродолжени големини достапни под стил lp60extodd големини достапни под стил LP60 ODD**панталоните не можат да се вратат** сосема Ново. 00889440120390. Дики. ЛП60.

Спецификација

Избор на клиент