.

.

Mга Машки Дуксери И Дуксери Обичен Патент Дуксер Спојување Џемпер Со Големи Димензии

Mга Машки Дуксери И Дуксери Обичен Патент Дуксер Спојување Џемпер Со Големи Димензии

DEN 591.84
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Биста : 102см/40.16" Рамо До Ракав : 74см/29.13" Должина : 68см/26.77" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 БИСТА : 106см/41.73" Рамо До Ракав : 76см/29.92" Должина : 71см/27.95" Големина : Л САД : 8 велика БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 38 БИСТА : 114см/44.88" рамо до ракав : 78см/30.71" должина : 74см/29.13" големина : xl сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 биста : 124см/48.82" рамо До Ракав : 80см/31.50" должина : 76см/29.92" големина : Ххл САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 42 биста : 134см/52.76" рамо До Ракав : 82см/32.28" должина : 79см/31.10" менс Обичен ПАТЕНТ КАЧУЛКА СПОЈУВАЊЕ големи димензии Џемпер машка облека. дуксери за мажи. преголем дуксер. ПОТПИС ДУКСЕР. Останете опуштени и опуштени, без разлика каде води вашата авантура во класично стилизираниот, секогаш удобен Машки Пуловер Со Половина Купола. Стил : Секојдневен тенок стил. Достапни се повеќе Бои, S/M/L/XL/XXL. Може да одговарате на фармерки или пар ателски панталони за да имате секојдневен изглед. Погоден за жени/мажи/девојчиња/момчиња/тинејџери, удобен и моден. Повод : одмор, дом, запознавање, шопинг, трчање и така натаму, можете да го носите за канцелариски или секојдневен секојдневен изглед. Одлично За Пролет, Aut, Зима. Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање и Дозволете 0,5-1 Инчна Разлика Поради Рачно Мерење.(1 Инч = 2,61 См);. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.

Спецификација

Избор на клиент