.

.

Пристоен Зјапање Анимација Очи Фото Монтирање Рамка Слика Уметност Сликарство Десктоп

Пристоен Зјапање Анимација Очи Фото Монтирање Рамка Слика Уметност Сликарство Десктоп

DEN 639.84
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : Одговара На 10,2 х 15,2 см (4 х 6 инчи) Слики.Вистинската големина на Рамката (завршена големина) е 18 х 13см (5 х 7 инчи), а рамката е широка 2см.Класификација : Рамка, Рахмен, Принцеза Карактеристика : Традиционално дизајнирана рамка со неверојатна издржливост. Доаѓа со лесно отворање јазичиња одзади за лесен пристап. Рамката е обезбедена со ѕидни куки (портрет и пејзаж). Полиран стаклен преден дел дава јасен поглед на вашата слика и го зачувува животот на вашата фотографија. Исклучително внимателно спакувано за да се осигура дека ќе пристигне безбедно.Материјал : рамката е направена од дрво. И има Парче Акрилик ( ПММА ) пред рамката за да ја заштитите Количината на пакетот со слики : 1 х Рамкаовој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Пристоен Зјапа Анимација Очи Фото Монтирање Рамка Слика Уметничко Сликарство Десктоп 5х7 инчи.

Спецификација

Избор на клиент