.

.

Бура 360GT Searchbait Пливач Мамка

Бура 360GT Searchbait Пливач Мамка

DEN 1119.20
Залиха
Достапно за нарачка

Крајната мамка за доверба дизајнирана да се лови насекаде според сите нивоа на вештини. Бурата 360 GT Searchbait го прави последниот чекор во дизајнот на мамката за пливање. Со внимание посветено на секој детал, развојот напред е очигледен на прв поглед.Карактеристики : -Штракаат, пондерирани, живот-како жига главата совршено се совпаѓа со телото за крајната природна презентација, додека дизајнот на опашката за подигање на прстите обезбедува неверојатно дејство при секоја брзина - ексклузивна Вмц Крајбрежната Црна кука е продолжена ?нога? на линија вратоврска за понатамошно подобрување на акција. Аголот од 60° го одржува мамката да плива во совршена положба - Лесна за опремување со влезни и излезни дупки означени на телото на мамката-Луксузни дизајни, завршетоци и ексклузивни 3д холографски очи-тело без Фталат - Современа, еколошки одговорна стапица - мида пакетспецификации : -Должина На Телото : 4 1/2" - Тежина : 1/4 мл-Количина : 1 Наместен И 2 Дополнителни Тела - Боја : харинга бура 360gt searchbait пливач наведуваш.

Спецификација

Избор на клиент