.

.

Крошач Менс Џимстер Камо Карго Шорцеви

Крошач Менс Џимстер Камо Карго Шорцеви

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

100% Памучен Дизајн : Камо, Логопокети : 2 Предни Џебови, 2 Странични Џебови, 2 Задни Џебови, Закопчано Прицврстување : Копче, Јамки Со Патент, Брендирани Копчиња, Лента Од Шевронен : Извлекување. УМБГ729. 100% памук. Crosshatch Менс Jimster Камо Карго Шорцеви. Дното. Одмор. Кампување. Одење. Мажи. Машко. Сино.

Спецификација

Избор на клиент