.

.

Прогресивни Преправки Склопувачки Одводник За Садови Преку Мијалник ПС-20

Прогресивни Преправки Склопувачки Одводник За Садови Преку Мијалник ПС-20

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Информации за производот Склопувачки ОДВОД за САДОВИ : оваа решетка за садови има капацитет да Собере 8 плочи со дијаметар до 10 инчи и има отстранлив сад за сребрени садови. Се урива до една третина од целосната големина за лесно складирање.СКЛАДИРАЊЕ ЗА ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР : рацете на решетката се протегаат од 16-1/2" до 26-3/4" инчи. Мери 16-1/2 на 12-1/4 инчи целосно пропадна за лесно складирање под мијалникот. Совршен за Rс, кампување и заднина!ПОДГОТОВКАТА ЗА ХРАНА Е ЛЕСНА : нудиме кујнски додатоци кои ја прават подготовката на храната побрза, полесна и попријатна, од хеликоптери за овошје и зеленчук до мерни лажици и чаши и склопувачки чинии за складирање.СТИЛСКИ ДИЗАЈН И ЦВРСТА ФУНКЦИОНАЛНОСТ : нашата филозофија е едноставна нудат стилски дизајни со функционалност без глупости. Ние разбираме дека кујната е срцето на домот, каде што се поврзуваат семејството и пријателите.ИНОВАТИВНИ КУЈНСКИ ОСНОВНИ РАБОТИ : се фалиме со повеќе од 40 години иновативни кујнски производи и прибор за домаќинство со уникатни гаџети и алатки за подготовка на храна плус смислено дизајнирани контејнери за складирање храна. Боја Сива/Чистоматеријал Пластичност Тежина 0,06 Килограмиситем Димензии Lx Wx H 16,5 x 12,38 x 1,75 инчи Тип На Монтирање Контрато Прогресивни Преправки Склопувачки Одводник За Садови Преку Мијалник PS-20.

Спецификација

Избор на клиент