.

.

Воблинг Женски Лизгачки Сандали Летни Надворешни Внатрешни Рамни Секојдневни Влечки За Удобност

Воблинг Женски Лизгачки Сандали Летни Надворешни Внатрешни Рамни Секојдневни Влечки За Удобност

DEN 222.24
Залиха
Достапно за нарачка

Лизгање на затворање, Модни станови чевли добри за секојдневниот секојдневен живот, можете да одговарате на разни костими за капење и фустани. Горниот Материјал : СТП. Совршен за летна морска плажа, песок, базен, езеро, пешачење, кампување, отворена куќа, гостинско уживање, дома, улична секојдневна мода итн.

Спецификација

Избор на клиент