.

.

Каишек Пластични Хард Заштитна Обвивка Случај Капак Само За-Објавен Најновиот Macbook Воздух Ретина Дисплеј + Црна Тастатура Покрие Модел: М1 А2179 Слика а 0633

Каишек Пластични Хард Заштитна Обвивка Случај Капак Само За-Објавен Најновиот Macbook Воздух Ретина Дисплеј + Црна Тастатура

DEN 127.84
Залиха
Достапно за нарачка

Macbook Air 13" Капакот на Случајот ( 2022 2021 2020 2019 2018) е само За Моделот Број А2337 м1 А2179 А1932. Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел . ВЕ молиме ПРОВЕРЕТЕ ГО БРОЈОТ НА Моделот MACBOOK ПРЕД ДА ГО КУПИТЕ ЗА да СЕ ОСИГУРАТЕ дека ЌЕ ЈА ДОБИЕТЕ ТОЧНАТА ГОЛЕМИНА.Дизајнот ви овозможува Да Ја Отворите/Затворите Вашата Mac Book до крај и Целосен Пристап до сите Пристаништа.Капакот на Тврдата Обвивка Mac Book содржи слој Од Гумена Маслена Боја за Мазна Гумена Надворешна Текстура-Спречете Отпечатоци од Прсти, Лизгање, Гребнатини, Капки, Нечистотија, Дамки и Други Оштетувања.2 Дизајн На Парчиња, Лесен за Инсталирање и Деинсталирање. 4 Гумени Стапала го одржуваат Вашиот Лаптоп Стабилен и Безбеден. Долниот Случај Се Вентилира За Максимална Дисипација И Исплата на Топлина. Кск Каишек Мек Воздушниот Капак На Куќиштето Од 13,3 Инчи е многу Тенок и мала тежина. Лесен и Удобен За Носење Со вашите торби. Висококвалитетниот Пластичен Гумен Тврд Случај Само За Новиот Macbook Air 13 " со [приказ На Мрежницата] (Модел : A1932 A2179 A2337 m1%s, 2018 - 2022 Порака). Овој заштитен случај За Macbook Pro 13 Инчи го штити Вашиот Macbook Air 13 од гребнатини и dings. На само 10 мл, тоа не додава забележлива тежина на Вашиот Macbook 13 Pro. Овој заштитен случај има микро клипови кои безбедно се прицврстуваат на Вашиот Mac Book и лесно се откинуваат кога е потребно. Случајот компатибилен Со Macbook Air 13 инчи со ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Допир.(2018-2022 Порака). Целосно пристап до сите копчиња и карактеристики, приклучете го полначот, кабелот или слушалките без отстранување на куќиштето.

Спецификација

Избор на клиент