.

.

Мали Девојки Кратки Ракави Врвови И Цветни Отпечатоци Шорцеви Ленти За Глава Облека За 18 Месеци

Мали Девојки Кратки Ракави Врвови И Цветни Отпечатоци Шорцеви Ленти За Глава Облека За 18 Месеци

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Погоден за секоја пригода, облека погодна за сезони во лето. Секојдневните и трендовски фармерки не само што се удобни и убави, туку имаат и четири џебови, што е погодно за вашата мала принцеза да носи некои ситници и еластични панталони за половината за најдобро вклопување.66" Шорцеви Должина : 24СМ/9.84" шорцеви должина : 26см/10.Големина : 6м Препорачана Возраст : 3-6 Месеци Биста : 60см/23,62" Половината : 38см/14,96" Врвови Должина : 20см/7,87" Шорцеви Должина : 22см/8,66" Големина : 9М Препорачана Возраст : 6-9 Месеци Биста : 62см/24,41" Половината : 40см/15,75" Врвови Должина : 21см/8,27" Шорцеви Должина : 23см/9.54" врвови Должина : 22см/8. Мек Материјал : облеката за девојчиња е изработена од 95% памук и 5% полиестер, мека и дише, пријатна за кожата и удобна ткаенина, а оваа облека за девојчиња за девојчиња обезбедува топло и модерно чувство на облекување за вашето мало девојче.

Спецификација

Избор на клиент