.

.

Стоунбриар 21.2 8.4 Фиока За Кора Од Цврсто Дрво Со Метални Рачки, Кафеава

Стоунбриар 21.2 8.4 Фиока За Кора Од Цврсто Дрво Со Метални Рачки, Кафеава

DEN 214.08
Залиха
Достапно за нарачка

Додадете стил и функционалност со фиоката за кора од цврсто дрво на стоунбриар 21,2" х 8,9" со метални рачки. Овој декоративен послужавник има рамка од цврсто дрво со финиш од кора од дрво за селско рустикално чувство. Лесно носете послужавник со приложените метални рачки. Фиоката е во форма на правоаголник и има димензии 21,1 "во должина, 8,4" во ширина и 2,1 " во висина. Тоа е совршена големина како декорација на било која маса или полица. Додадете ги вашите омилени свеќи за столбови, топчиња или украсно полнење за да создадете уникатно централно парче. Фиоката работи одлично и за организација дома или во канцеларија. Стоунбриар 21.2" х 8.4" Фиока За Кора Од Цврсто Дрво Со Метални Рачки, Кафеава : фиоката е со димензии 21.2 "Л х 8.4" В х 2.1 " Х. Фиоката тежи 2.6 фунти. Правоаголник форма. Дрво кора заврши. Направено од дрво. Маса декор. Земја рустикален дизајн.

Спецификација

Избор на клиент