.

.

Момчиња Девојки Пуфер Јакна За Деца, 6-14Д Тинејџерски Топла Долна Облека Копче Со Еднобојна Светлина Кратка Лежерна Долна Облека

Момчиња Девојки Пуфер Јакна За Деца, 6-14Д Тинејџерски Топла Долна Облека Копче Со Еднобојна Светлина Кратка Лежерна Долна Облека

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Годер Зошто Да Ја Изберете Нашата Продавница?Имаме Онлајн Услуга 1-на-1 Најдобрата Строга Контрола на Квалитетот Загарантирана Да биде Во Бизнисот Најдобра Услуга По Продажбата, Динамична Продавница Која Има За цел Да Им Обезбеди На Нашите Клиенти Најдобри Организации За Складирање Да Обезбедат Клиентите Да Ја Примаат Стоката Да Бидат Полни Со Пракса Ние Даваме Се Од Себе За Да Произведеме Најатрактивни Производи Со Висок Квалитет По Најниска Цена Име На Производот : Слободно Време Топло намалување На Големината На производот : Како што Е Прикажано на Сликата Големина На Пакување : 30см * 20см * 3cmpackaging : Opp Багаж : Погоден За 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 Години Материјал : Полиестерски Влакна : Виолетова, Сина, Листа На Црни Производи : Слободно Време Загрејте * 1 белешка : Поради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може Да Не Ја Одразува Вистинската Боја на Предметот Ви Благодарам! 1. Дизајн : Детска Долна Јакна Лагер Големи Деца И Девојчиња Секојдневно Се Загреваат Во Училишната Униформа За Да Носат Палто Во Зима, Многу Погодно за Мали Момчиња и Девојчиња. 2. Материјал : Полиестерски Влакна, Пријателска За Кожата, Дише, Мека и Удобна Ткаенина Нема да Ја Повредат Деликатната Кожа на Децата. 3. Големина : Погоден За 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 Години Деца Носат, Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини пред Купувањето. 4. Прилики : Училиште, Забави, Забави, Слободно Време, Излегување Итн. 5. Пакување : Секојдневно Загревање *1.

Спецификација

Избор на клиент