.

.

Сламени Брадавици Пондерирани Сламки Брадавици отпорни На Истурање Пондерирани Сламки Брадавици

Сламени Брадавици Пондерирани Сламки Брадавици отпорни На Истурање Пондерирани Сламки Брадавици

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Описr. r.Овие производи се силиконски сламени брадавици, кои се пријателски расположени за бебињата. Тие се многу погодни за оние семејства кои само имаат бебе и сакаат да патуваат или да прошетаат. Мала тежина, исто така, може да ги смири вашите бебиња, да заштеди енергија и време, одлично и корисно.R. r. Карактеристикиr. r. - Материјал : Силикон.р. - Големина : 21, 00Х5, 00Х5, 00см/8, 25Х1, 97Х1, 97инч.р. - Нивниот висококвалитетен силиконски материјал ги прави доволно за бебиња без заби . р. - брадавиците од слама се безбедни и сигурни, а исто така можат ефикасно да ги смират емоциите на вашите бебиња . р. - со еластична слама, вашето бебе лесно може да научи да пие додека ги џвака брадавиците од слама.р. - тие се многу лесни и мали по големина . Тие се многу лесни за почетниците мајки и лесно можат да се стават во ранец.р. - едноставно е во дизајнот, но практично е за употреба, што ќе ви даде фантастично искуство во користењето . Нивниот висококвалитетен силиконски материјал ги прави доволно за бебиња без заби. Сламените брадавици се безбедни и сигурни, а исто така можат ефикасно да ги смират емоциите на вашето бебе. Со еластична слама, вашето бебе лесно може да научи да пие додека ги џвака брадавиците од слама. Тие се многу лесни и мали по големина. Тие се многу лесни за почетниците мајки и лесно можат да се стават во ранец. Тој е едноставен во дизајнот, но практичен е за употреба, што ќе ви даде фантастично искуство во користењето.​.

Спецификација

Избор на клиент