.

.

Машка Антигва Овесна Каша Канзас Сити Чифс Фортун Фул-Поштенска Јакна

Машка Антигва Овесна Каша Канзас Сити Чифс Фортун Фул-Поштенска Јакна

DEN 1599.84
Залиха
Достапно за нарачка

Ова Канзас Сити Шефови Богатство Полн Патент Јакна ќе ве загрее и вашиот тим дух дури и кога температурата почнува да се лади. Оваа Јакна Од Антигва има џеб од градите со патент за одржување на најважните работи блиску заедно со врзување на јаката, манжетната и полите. Со извезена графика На Шефовите На Канзас сити, додадете ја оваа јакна во вашата колекција за ладно време за да бидете сигурни дека никогаш не сте принудени да избирате помеѓу вашата удобност или вашата фандом во брзите игри. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Долг ракав. Полн Патент. Официјално лиценциран. Машинско перење. Материјал : 100% Полиестер. Увезени. Заварен џеб на ракавот со патент. Бренд : Антигва. Јакна со средна тежина погодна за умерени температури. Целосно затворање со патент. Врзување на јака, манжетна и полите. Везена графика.

Спецификација

Избор на клиент