.

.

Кокосова шумичка од SunnyLife- Unise Baby Float Pootly Float Toy- Оскар Октопод, зелена возраст12- месеци

Кокосова шумичка од SunnyLife- Unise Baby Float Pootly Float Toy- Оскар Октопод, зелена возраст12- месеци

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Добредојдовте на големиот гребен на бариерата. Најголемиот корален гребен во светот и навистина уникатен подводен еко-систем. Откријте ги нашите суштества на гребени со кокосовата шума од опсегот на игри со базени на Sunny Life и додатоци за пливање. Овој уникатен надувување на бебето на надувување - во кој се наоѓаат нашите икони за банда на гребени, ќе гарантира часови на забава во базенот за вашите малечки додека ја развиваат својата доверба во водата. Бебето плови се лесни и преносни. Лесно и брзо е да се надува и да се дефлатира. Кога го користите овој производ, потребен е надзор за возрасни, бидејќи не е уред за спасување. Кокос Гроув од Sunny Life - Бебе за надувување на базенот за надувување на базенот Оскар Октопод. Идеално за градење доверба во водата. Се одликува со одмор на главата и меки поддржувачи на нозете. Опсег на тежина : 24-33 bs. Опсег на возраст : 12-24 месеци. Конструиран со траен винил. Вклучува лепенка за поправка во случај на пункции. Унисекс боја - зелена. Дизајн : Оскар Октопод - Риф банда.

Спецификација

Избор на клиент