.

.

Хартија бели лисја од корсаж, 100 пакувања

Хартија бели лисја од корсаж, 100 пакувања

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Jamем хартија хартија за хартија Бели лисја од корсаж се недостасува парче за вашиот следен проект. Нивната шарена искра и сјајна сигурно ќе се истакнат и ќе додадат дополнителен допир на вашите подароци, украси, цветни аранжмани и многу повеќе. Некои идеи за употреба вклучуваат украси за парчиња венчавки, цветна лоза, венец, клипови за коса, лак, занаетчиска работа, бутониер и букети. Вештачки изработени, овие лисја се добро изработени и изгледаат реални. Боја : Бела големина : 3 инчи Количина : 100/Пакет Боја : Бела. Големина : 3 инчи. Количина : 100/пакет. Користете ги овие лисја на акцент за да украсите подароци, украси, храна и многу повеќе. Овие лисја сигурно ќе ја покажат вашата креативна страна на сите ваши пријатели и семејство.

Спецификација

Избор на клиент