.

.

Трговска марка ликовна уметност бела спокојство платно уметност од Филип Хугонард, бел мат, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност бела спокојство платно уметност од Филип Хугонард, бел мат, сребрена рамка

DEN 704.00
Залиха
Достапно за нарачка

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Бела спокојство“ платно уметност од Филип Хугонард, Бела мат, Сребрена рамка : Уметник : Филип Хугонард. Тема : Сценски и пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Спецификација

Избор на клиент