.

.

Машки Џемпер Со Качулка Пуловер Женски Врат На Екипажот Лабава Капка Рамо Долга Зимска Послатка За Жени Долги Џемпери Со Пуловер За Жени да Носат со Качулка над Неа

Машки Џемпер Со Качулка Пуловер Женски Врат На Екипажот Лабава Капка Рамо Долга Зимска Послатка За Жени Долги Џемпери Со Пуловер

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Сезона : Fall, Зима. Пол : Жени. Материјал : Плетен џемпер. Тип На Шема : Цврст. Должина На Ракавот : Долго. Јака : Висок Врат. Дебелина : табела Со Стандардна Големина : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104см/40.94" Рамо : 52см/20.47" Ракав : 57см/22.44" Должина : 62см/24.41"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52" Рамо : 53см/20.87" Ракав : 58см/22.83" ДОЛЖИНА : 63СМ/24.80"големина : л сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 112см/44.09" рамо : 54см/21.26" ракав : 59см/23.23" ДОЛЖИНА : 64СМ/25.20"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 116см/45.67" рамо : 55см/21.65" ракав : 60см/23.62" должина : 65см/25.59"големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 Биста : 120см/47.24" РАМО : 56СМ/22.05" Ракав : 61см/24.02" Должина : 66см/25.98" рачно Миење и џемпер за жени. Материјал : Овој Топол Џемпер Е Направен Од Мека И Дише Полиестерска Ткаенина, Повеќе Пријателска За Кожата и Удобна.Елегантниот Џемпер Е Капка Рамо, Што може Да Ја Измени Формата на Рамото за Да ја Покаже Линијата на Рамото. Жени Пуловер Џемпери. СТИЛОТ ШТО СЕКОЈ ТРЕБА ДА ГО ИМА!- Овој Секојдневен Плетен Џемпер Има Уникатен Ракав, Кој Додава Одредена Симпатичност.Еднобоен Џемпер Усвои Капка Рамо И Лабав Фитинг Дизајн, давајќи Им На Луѓето Опуштени И Секојдневни Feeling.It А Со Кратко Кожено Здолниште. Женски Џемпери И Дуксери.

Спецификација

Избор на клиент