.

.

Машки Чизми До Глуждот Кадифен Обложени Зимски Чевли Се Лизгаат На Снежни Чизми Удобни Чевли За Одење Мажи Топли Чизми Широка Ширина Не-лизгање Црна 9

Машки Чизми До Глуждот Кадифен Обложени Зимски Чевли Се Лизгаат На Снежни Чизми Удобни Чевли За Одење Мажи Топли Чизми Широка

DEN 383.84
Залиха
Достапно за нарачка

Повод : можете да излезете на прошетка со вашето куче, да носите работа, забава, патување, секојдневен живот,зимска топла чизма За Божиќ, Денот на Благодарноста, Нова Година, Денот На Вљубените5.5, САД 8, САД 8. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Дизајн На лизгање : овој пар зимски чевли се дизајнирани со лизгање при затворање, усогласени со класичната еластична страна на гор, кои лесно се лизгаат и полетуваат. Топлите чизми прават одличен подарок за семејството! Погоден за Роденден, Божиќ, Денот на Благодарноста, Нова Година, Денот на Вљубените !. Флексибилни : зимските чизми до глуждот се дизајнирани според потребите на човечкото тело, а стапалата се дизајнирани да дадат мек свиок. Бидејќи може лесно да ве натера да одите и да скокате.Содржина на пакетот : 1 Пар Зимски Топли Чизми За Мажи (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Идеален За Секоја Активност : совршени зимски чевли за разновидна употреба на отворено, како што се одмор, скијање, шетање на кучето, шетање, пешачење, пешачење, одмор, риболов, низ куќата, планинарење, кампување, возење итн.

Спецификација

Избор на клиент