.

.

Куоф Женски Едноделен Со Подлога За Гради Без Челичен Костим За Капење Со Цврста Боја Костим За Капење

Куоф Женски Едноделен Со Подлога За Гради Без Челичен Костим За Капење Со Цврста Боја Костим За Капење

DEN 463.84
Залиха
Достапно за нарачка

Вашата еластичност на лентата на половината е лесна за носење, а стилот со висок крој ве прави да изгледате витко, секси и уникатно, ви покажува повеќе ласкави. Стартувајте лента околу природниот појас, држејќи лента со подот и еден прст помеѓу телото и лентата за поудобно вклопување. Женски Костими За Капење.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 70-74см/27,56-29,13" Должина : 60см/23,62" Половината : 70-74см/27,56-29,13" Колк : 78-82см/30,71-32,28"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 74-78см/29.01"големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 86-90см/33. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни.Пакетот вклучува : 1сет Костими за Капење : дали наместо тоа се измеривте под бистата? Следете ги нашите упатства за мерење над бистата пред да ја внесете Големината на Вашата Лента во Калкулаторот За Совршено Вклопување.71" колк : 82-86см/32.41" половината : 78-82СМ/30. Ова е вашиот природен струк.43" колк : 94-98СМ/37.86"големина : Л Сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 78-82см/30.28" должина : 62см/24.20" половината : 86-90см/33. Измерете околу целосниот дел од колковите и дното (приближно 7"-9" под линијата на половината), држејќи лента со подот.Мерење на колков : број или на половина инч? Заокружете до најблискиот парен број.Пол : Женско Мерење На Половинатаоблечен во не-поместен, не-минимизирачки секојдневен градник, измерете веднаш над бистата со носење мека мерна лента преку грбот на ниво на лента, под секоја рака (лактите надолу), потоа околу предната страна за цврсто, но удобно да се редите со местото каде што ремените за градник се среќаваат со вашите чаши.43" должина : 64см/25.28" колк : 86-90см/33.02" половината : 74-78см/29.

Спецификација

Избор на клиент