.

.

- Потекло CB 100Y 9.1кг

- Потекло CB 100Y 9.1кг

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

SBMK-00200 Origin CB 20 100 Y 91 M 9.1kg Ниту една друга линија не е веднаш препознатлива или исто толку ценета како строга оригинал во карактеристичната пурпурна кутија. Се фрла без напор, врзува одличен јазол и нуди совршен баланс на јачина, чувствителност, полнота и отпорност на абразија за да им се даде на свежи и солени вода риболовци горната рака во секоја ситуација на риболов. Изработено во УСАФЕАТУРИ : - Супериорна јачина на јазол- тешка и отпорна на абразија и отпорна на абразија и отпорна на абразија и отпорна на абразија и отпорна на абразија и абразија отпорна на абразија и отпорна на абразија - Ниска меморија Спецификации : - Модел : SBMK-00200- Tupe Pony Spool- Боја : чиста/сина флуоресцентна должина : 100 јарди- LB Тест : 20- Дијаметар : 0.018 “.

Спецификација

Избор на клиент