.

.

Воздух Фитил Миризливи Нафта Пополнува, Ладно Камен Ванила Грав Мирис, Кт

Воздух Фитил Миризливи Нафта Пополнува, Ладно Камен Ванила Грав Мирис, Кт

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Воздухот Фитил Миризливи Масла додаваат топол и конзистентен долготраен мирис. Напредниот дизајн ви овозможува да го прилагодите мирисот на нивото што го посакувате, а неговиот софистициран изглед го надополнува вашиот дом г?кор. Воздух Фитил Миризливи Нафта Пополнува, Ладна Камен Ванила Грав Мирис, 8 Кт.

Спецификација

Избор на клиент